Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2157 hodnocení
5
2125x
4
26x
3
2x
2
1x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
EV
Eliška Vaculíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21. 4. 2020
Vše perfektní. Oblečení kvalitně ušité, krásné. Velmi rychlé dodání. Jsem nadmíru spokojena a určitě přijdu nakupovat znovu.
KO
Kateřina Ondrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20. 4. 2020
Velmi spokojená, rychlé vyřízení, perfektní zboží. Doporučuji.
MF
Martina Frintová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20. 4. 2020
velice rycle vyřízená objednávka, zboží kvalitní . Rozhodně doporučuji
KŠ
Kamila Šiplová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20. 4. 2020
Jsem velmi spokojena.
ML
Martina Lukschová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19. 4. 2020
Vše v pořádku.
PK
Pavla Kozelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19. 4. 2020
Velka spokojenost! Jsem rada, že jsem objevila. Zatim mame batolecí softshell. kalhoty a teď nově čepici s kšiltem a obojí je úžasné. Jednak zpracovaním, kvalitou, a jednak vzhledem.
TK
Tereza Kreislová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19. 4. 2020
Max. spokojenost
AM
Adéla Majdlochová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18. 4. 2020
S nákupem jsem spokojená, pouze jsem neodhadla velikost. Naše holčička nosí velikost 80/86, vzala jsem tedy kalhoty velikost 86/92 A kalhoty jsou jeste hodně velké. Na podzim už to ale snad bude dobré... ;)
LP
Lucie Petříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18. 4. 2020
Nakupuji pravidelně - kvalitně ušité oblečení, vydrží několik velikostí i dětí, které ho nosí :)
RN
Radomíra Najvarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18. 4. 2020
Super, kupujeme už několik let.
VK
Vendula Klimešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17. 4. 2020
Naprosto uzasne obleceni, precizne usite. Kdo vaha, nema o cem. Mame softshellove rostouci pro triletaka a krasne provedeni, prijemny material. Prodysny. Bunda to same, kvalitne usita. A jeste jsem objednala roustouci teplacky miminku 62/68 a jsou bozi. Prijemne.. a opet skvele usite. Za me jine outdoor obleceni uz kupovat nebudeme! jo a dodani zbozi v pondeli jsme objednala, ve stredu byl doma a to byl v pondeli svatek!
Maximální spokojenost. Diky. Zase si casem objedname.
GŠ
Gabriela Šandor
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14. 4. 2020
Velmi spokojena
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14. 4. 2020
Vše dokonalé!
B
Babeta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13. 4. 2020
Výborná kvalita oblečení a rychlé dodání. Nelituji ani koruny
KL
Kristýna Lendelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13. 4. 2020
Rychlé dodání, kvalitní zboží.
JK
Jana Křepská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13. 4. 2020
Super kalhotky,určitě si zase objednáme.
PV
Pavlína Vokáčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11. 4. 2020
Vše super, merino oblečení včetně kukliček je parádní a kvalita vysoká. Vydrží 2 sezóny, objednáváme pravidelně. Díky!
AP
Alena Plačková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11. 4. 2020
Máme už třetí kalhoty i kuklu a všichni jsme nadšení. Všechno sedí,zboží dorazilo rychle.
L
Luciak
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10. 4. 2020
rychla expedice a dodani, vyborny strih mikin, super kvalita
